При оплаті карткою єВідновлення доставка БЕЗКОШТОВНА!
 • (093) 170-14-17
 • (093) 170-86-45
 • (050) 446-55-15
 • (098) 864-80-44
 • (095) 050-10-92
 • (067) 533-43-99
 • (067) 88-790-88
 • (099) 49-175-29
 • Відділ по роботі з юридичними особами:
 • (050) 447-86-05
 • (067) 533-27-88
 • Відділ логістики:
 • (067) 621-92-38
 • (095) 389-46-45
 • Постачальникам і партнерам:
 • (050) 564-50-50
 • (067) 634-64-60
 • Бухгалтерія:
 • (095) 389-25-45
 • HR-відділ:
 • (050) 424-10-92

8.00 - 21.00
(без вихідних)
Кременчук
Замовити розрахунок
Кременчук
Каталог товарів
Кременчук
0 Товарів:
0 грн.
Корзина
0 compare Порівняння
0 wishlist Обране

Будівельні суміші «Knauf», характеристика і область застосування (1 частина)

Анна Антонова
Час на прочитання 8 хв

Будівельні суміші та матеріали «Knauf» дають людині широкий спектр можливостей для застосування. Матеріали фірми «Knauf» мають цілий ряд переваг перед  аналогами.

За декілька останніх років, тарифи на комунальні послуги, в тому числі і на тепло, значно зросли, що змушує задуматися про економію тепла - теплозбереження. Яким способом можна цього досягти? Існує велика різноманітність варіантів, одним з яких є використання різного роду утеплювачів. Найбільш поширеним типом утеплення є утеплення будинків зовні, шляхом монтажу плит із пінопласту, мінераловатних плит і плит із пінополістиролу.

Клейові суміші для теплоізоляції

Будівельні суміші «Knauf» є невід'ємною частиною у процесі утеплення, і дозволяють здійснити монтаж (приклеювання) і захист (армування) утеплювача до поверхні, яка утеплюється, з використанням скловолоконної сітки.

Клейова суміш КНАУФ КЛЕБЕШПАХТЕЛЬ (Knauf Klebespachtel) на основі цементного в'яжучого мінерального заповнювача і полімерних добавок, може застосовуватися як для внутрішніх, так і для зовнішніх робіт, забезпечуючи високий ступінь адгезії утеплювача на гладких бетонних основах, на гладкій кам'яній кладці, легких будівельних плитах (ДСП) і плитах екструдованого полістиролу.

Особливістю даної суміші також є можливість нанесення не тільки ручним, а й механізованим методом, за допомогою розчинозмішувальних насосів, наприклад G4, G5, PFT "Monojet". Поширеність застосування суміші КНАУФ КЛЕБЕШПАХТЕЛЬ говорить про універсальність даного продукту.

Універсальна клейова суміш для теплоізоляції КНАУФ КЛЕБЕШПАХТЕЛЬ випускається в мішках по 25 кг. Одного мішка сухої суміші вистачає для обробки приблизно 3,3 кв.м, при товщині шару 5 мм (витрата: 7,5 кг/кв.м, при товщині шару 5 мм).

Універсальна клейова суміш КНАУФ КЛЕБЕШПАХТЕЛЬ не єдина суміш, яку можна наносити механізованим способом. Таким самим методом можна наносити і гіпсову штукатурку КНАУФ МР-75 (Knauf MP-75).

Штукатурні суміші Кнауф

Штукатурка КНАУФ МР-75 на основі гіпсового в'яжучого, використовується для внутрішніх робіт, латання стін і стель приміщень зі звичайною вологістю (кухні, санвузли, ванні кімнати). Завдяки спеціальним добавкам, штукатурка КНАУФ МР-75 має високу адгезію, не дає усадки і може наноситись на всі звичайні будівельні матеріали (цегла, бетон, цементна штукатурка, плити пінопласту і ДСП, латання останніх реалізується з використанням скловолоконної сітки).

Основною перевагою даної суміші є висока продуктивність і висока якість, яка досягається шляхом механізованого нанесення. Товщина шару, що наноситься, може варіювати від 5 до 30 мм. Витрата: 1 кг/кв.м, при товщині шару 1 мм. Цю суміш особливо вигідно використовувати на великих площах.

Оштукатурена поверхня КНАУФ МР-75 може бути готова до подальшої обробки декоративними штукатурками, шпалерами, керамічною плиткою. Випускається у заводській упаковці (мішках) по 30 кг.

У сучасному світі питання проблем екології займають далеко не останнє місце. Фірма "Knauf" постійно розширює асортимент матеріалів та їх застосування. При створенні будівельних матеріалів різного призначення, "КНАУФ" приділяє увагу питанням екології, роблячи свою продукцію екологічно безпечною для людини. До таких продуктів відносяться матеріали, описані вище, а також матеріали, які ми розглянемо далі.

Гіпсова штукатурка для стін КНАУФ Старт (Knauf HP Start) - суміш на основі гіпсу і вапна. Використовується для обробки всередині приміщень (громадського, господарського та житлового типів) зі звичайною вологістю (кухні, ванні кімнати), перед декоративною обробкою поверхні. Поверхні, які обробляються, можуть бути бетонними, з будівельної плити, з тонкої деревної стружки, цегли.

Перевагою гіпсової штукатурки КНАУФ Старт є її нешкідливість для шкіри людини, еластичність, можливість нанесення одним шаром навіть при великій товщині (5 - 15 мм за одне нанесення, понад 15 мм рекомендоване нанесення у два шари), тривалий час роботи (близько 40 хв) і короткі терміни висихання. Показники витрати гіпсової штукатурки КНАУФ Старт досить економічні: одного мішка (30 кг) вистачить для обробки площі 3-3,5 кв.м, при товщині шару 10 мм.

Тонкошарові штукатурки та шпаклювальні суміші

Після закінчення штукатурних робіт, необхідно завершити процес формування рівної основи, шляхом використання тонкошарової гіпсової шпаклівки КНАУФ Фініш (Knauf HP Finish).

Основними перевагами даної шпаклівки є її висока продуктивність при нанесенні, тривалий час роботи, короткий час висихання і еластичність. Тонкошарова гіпсова шпаклівка КНАУФ Фініш збагачена добавками, які покращують адгезійні якості. Застосовується для внутрішніх робіт, для стін і стель житлових приміщень зі звичайною вологістю, в т.ч. кухні та санвузли. Економічність використання шпаклівки КНАУФ Фініш, досягається товщиною шару нанесення (до 3 мм). Таким чином, при нанесенні шару в 1 мм витрата складе 1кг/кв.м.

Як відомо, прогрес не стоїть на місці. За допомогою сучасних технологій виробляються нові, вдосконалені продукти. Не стала

винятком і універсальна гіпсова штукатурка КНАУФ Ротбанд (Knauf Rotband).

Основною перевагою гіпсової штукатурки КНАУФ Ротбанд є її неперевершена універсальність, яка полягає не тільки в можливості нанесення ручним і механізованим способом, а й у товщині шару, що наноситься, який може становити 5 - 50 мм за одне нанесення. Завдяки своїй дрібнодисперсній (дрібнозернистій) структурі і відмінній еластичності, універсальна штукатурка КНАУФ Ротбанд, легко укладається і не дає усадки.

Використання штукатурки КНАУФ Ротбанд дає можливість отримати абсолютно рівну поверхню, готову до подальшої обробки декоративними штукатурками, шпалерами, фарбами, керамічною плиткою і т.д., не використовуючи при цьому шпаклювальні суміші, що дозволяє уникнути додаткових витрат.

Також універсальна штукатурка КНАУФ Ротбанд може використовуватися для ремонтних штукатурних робіт, роблячи непомітними переходи між старою і новою штукатурками. Витрата сухої суміші становить 8,5кг/кв.м, при товщині шару 10 мм.

Суміші із додаванням гіпсу

Для великих поверхонь всередині приміщень, що вимагають застосування шпаклівки, фірмою КНАУФ була розроблена тонкошарова гіпсова шпаклівка КНАУФ SATENGIPS. Завдяки своїй дрібнодисперсній структурі, мінеральним наповнювачам і спеціальним добавкам, тонкошарова шпаклівка КНАУФ Satengips дозволяє виконати шпаклювальні роботи мінімальним шаром від 0,2 мм, і може використовуватися для великих гладких поверхонь, таких як гіпсокартонні плити, бетонні плити, оштукатурені поверхні, також може застосовуватися для закладання щілин і раковин готових бетонних виробів. Маючи такі властивості і технічні показники, досягається висока економічність матеріалу.

При шпаклюванні основи шаром в 1мм, витрата сухої суміші складе 1кг/кв.м.

До переваг тонкошарової гіпсової шпаклівки КНАУФ SATENGIPS, можна також віднести її пластичність, що дозволяє продовжити час схоплювання, а також легкість у шліфуванні. Шпаклівка випускається у мішках по 25 кг.

Не залишиться без уваги і суміш, яка відмінно підійде для більшості дизайнерських рішень. З огляду на сучасні підходи і нові технології в декоративній обробці поверхонь, фірма КНАУФ розробила тонкошарову гіпсову шпаклівку КНАУФ Мульти-Фініш (Knauf Multi-Finish). Вона представляє собою суху суміш на основі гіпсового в'яжучого з мінеральними добавками і полімерними модифікаторами.

Це дозволяє виконати високоякісну декоративну обробку поверхонь всередині приміщень або підготовку під фарбування, також КНАУФ

Мульти-Фініш використовується для необроблених нерівних поверхонь, закладення стиків між бетонними конструкціями, для попередньої обробки рівних поверхонь з бетону, плит гіпсокартону та штукатурки, для формування декоративної фактури.

До переваг гіпсової шпаклівки КНАУФ Мульти-Фініш можна віднести товщину шару, що наноситься 1 - 2 мм, відмінну пластичність, велику швидкість висихання, застосування для облаштування поверхонь згідно стандарту якості Q4 (затерта). Економічність КНАУФ Мульти-Фініш дозволить заштукатурити 20 кв.м з одного мішка (25 кг), при товщині шару 1мм.

Способи вирінювання стін

Як відомо, існує маса способів для внутрішньої обробки приміщень. Першочерговим є вирівнювання поверхонь (стін і стель). Цього можна домогтися різними способами. Найбільш поширеними є вирівнювання поверхонь за допомогою штукатурення чи шпаклювання або обшивка гіпсокартоном.

Використовуючи гіпсокартон, можна досягти практично ідеально рівної поверхні, якщо правильно підійти до закладення швів між гіпсокартонними плитами (далі ГКП). З цією метою, фірмою КНАУФ була розроблена гіпсова шпаклювальна суміш для швів ДКП КНАУФ Уніфлот (Knauf Uniflot).

Перевагою даної суміші є можливість закладення швів ГКП, комбінованих плит, плит з напівкруглою кромкою (HRK) або напівкруглою тонкою кромкою (HRAK), звукопоглинальних і гіпсоволокнистих плит без використання армуючої стрічки. Також до переваг даної суміші можна віднести хорошу адгезію, легкість нанесення, швидке затвердіння і висихання, невелику усадку при висиханні, щільну пластичну консистенцію.

Товщина шару, що наноситься (1 - 5 мм), забезпечить економічну витрату суміші - 0,3 - 0,5 кг/м2. Гіпсова шпаклівка для швів ДКП КНАУФ Уніфлот випускається у мішках по 25 кг.

Аналогом описаної вище суміші, є гіпсова шпаклівка для швів КНАУФ Фугенфюллер . Основне призначення даної суміші - закладення швів ДКП, але на відміну від КНАУФ Уніфлот, використовувати армуючу стрічку все ж таки доведеться. Також суміш КНАУФ Фугенфюллер використовується для закладення тріщин і дефектів ДКП, приклеювання ДКП до рівної поверхні, монтажу гіпсових пазогребневих плит, закладання швів і раковин збірних бетонних виробів.

До складу гіпсової шпаклівки для швів КНАУФ Фугенфюллер входять добавки, що сповільнюють тужавлення. Витрата суміші становить 0,3 - 0,6 кг/кв.м. Шпаклівка випускається у мішках по 5, 10 і 25 кг.

Продовження у другій частині (посилання).

Вибір редакції

Залиште свій коментар про будівельні суміші «knauf», характеристика і область застосування (1 частина)

Залишити коментар
Каталог Контакти Telegram Viber
Вгору